U begeleidt en adviseert graag anderen en u merkt dat u meer technieken wilt beheersen om de coaching nog effectiever te laten verlopen. Wilt u leren hoe u het gedrag van uw gesprekspartner kunt beïnvloeden? Wilt u instrumenten kunnen inzetten om effectief interventies te plegen? Dan is deze training uitstekend geschikt voor u. In deze waardevolle training leert u de belangrijkste technieken en instrumenten, zodat u meer resultaatgericht en met meer plezier anderen kunt coachen.
Iedereen die zijn of haar coachingstechnieken wil vergroten en/of zich als professioneel coach wil ontwikkelen. U bent bijvoorbeeld zelfstandig coach, interne bedrijfscoach, coach op de afdeling HRM of u heeft de ambitie uzelf daartoe te ontwikkelen.
Voorafgaand aan de training vindt een schriftelijke intake plaats. Op basis hiervan stelt u uw persoonlijke doelstellingen vast. Onder leiding van een zeer ervaren coach wordt veel en actief geoefend, zodat u de coachingstechnieken goed leert beheersen. In de training is alle ruimte om eigen situaties in te brengen. U krijgt gerichte feedback op het toepassen van de coachingsinstrumenten. Als afsluiting stelt u een persoonlijk actieplan op, dat u ondersteunt bij het toepassen van het geleerde in uw eigen coachingstrajecten.
Deze training biedt ICM ook in company aan.
Een optie nemen is vrijblijvend en kan kosteloos worden geannuleerd.
Stuur als e-mail| Argument | Waarde |
|---|---|
| Duur | |
| Investering | € 1.095 |
2 dagen. De training wordt verzorgd in Amsterdam, Utrecht, Rotterdam, Den Haag, Eindhoven, Den Bosch en Zwolle.
| Inschrijven | |
|---|---|
| Training: di 10 apr - di 17 apr 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 12 jun - di 19 jun 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 18 sep - di 25 sep 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 20 nov - di 27 nov 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 22 jan - di 29 jan 2013 | Inschrijven > |
| Training: di 9 apr - di 16 apr 2013 | Inschrijven > |
| Training: di 11 jun - di 18 jun 2013 | Inschrijven > |
Maximale groepsgrootte: 12 personen
Deze training biedt ICM ook in company aan.
Een optie nemen is vrijblijvend en kan kosteloos worden geannuleerd.
Stuur als e-mailTijdens de trainingen (09:30 tot 17:00) verzorgen wij een dagarrangement dat bestaat uit koffie, thee, fris en een uitgebreid lunchbuffet.
€ 1.095
Dit bedrag is excl. € 37,50 per dag voor het dagarrangement. De totale investering is excl. btw.Deze training biedt ICM ook in company aan.
Een optie nemen is vrijblijvend en kan kosteloos worden geannuleerd.
Stuur als e-mailTijdens de trainingen (09:30 tot 17:00) verzorgen wij een dagarrangement dat bestaat uit koffie, thee, fris en een uitgebreid lunchbuffet.
Onze adviseurs helpen u graag met persoonlijk advies, bijvoorbeeld over welke opleiding of training het beste bij uw doelstellingen past. Ook voor praktische vragen kunt u terecht bij onze afdeling advies.
Onze afdeling advies is te bereiken van 09:00 - 17:30 uur op telefoonnummer:
030 - 29 19 888
Wilt u liever door ons gebeld worden op een geschikter moment, laat dan hier uw gegevens achter.
Tijdens de trainingen (09:30 tot 17:00) verzorgen wij een dagarrangement dat bestaat uit koffie, thee, fris en een uitgebreid lunchbuffet.