Wilt u op een efficiënte en effectieve wijze telefonisch contact leggen met uw (potentiele) klanten? Proactief de markt benaderen? Wanneer de telefoon voor u dé manier is om een relatie op te bouwen met uw klant, dan is deze training zeker interessant voor u. U leert te werken vanuit uw persoonlijke kracht, initiatief te nemen, de voordelen van uw product onder de aandacht te brengen en (potentiele) klanten te overtuigen. U verhoogt uw gespreksvaardigheden en vraagtechnieken in deze waardevolle, praktische training. U brengt uw kwaliteiten op het gebied van telefonische verkoop en acquisitie naar een hoger niveau, waardoor uw verkoopresultaten zullen verbeteren.
Iedereen die werkzaam is in een commerciële functie en zijn of haar kwaliteiten op het gebied van telefonische verkoop en/of acquisitie wil verbeteren.
Voorafgaand aan de training vindt een intake plaats. Deze geschiedt
schriftelijk. Hierin worden uw leerdoelen in kaart gebracht. Aan de hand
van veel praktische oefeningen en rollenspelen ontwikkelt u uw inzicht en
vaardigheden. U ontdekt uw valkuilen en benut uw sterke eigenschappen. Aan de hand van casesituaties kunt u de koppeling met uw eigen werksituatie maken. Deze leerzame en inter- actieve training wordt verzorgd door een professionele trainer op het gebied van telefonische verkoop en acquisitie. De training wordt afgesloten met het opstellen van een persoonlijk actieplan.
Deze training biedt ICM ook in company aan.
Een optie nemen is vrijblijvend en kan kosteloos worden geannuleerd.
Stuur als e-mail| Argument | Waarde |
|---|---|
| Duur | |
| Investering | € 995 |
2 dagen. De training wordt verzorgd in Amsterdam, Utrecht, Rotterdam, Den Haag, Eindhoven, Den Bosch en Zwolle.
| Inschrijven | |
|---|---|
| Training: di 17 apr - di 24 apr 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 5 jun - di 12 jun 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 4 sep - di 11 sep 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 6 nov - di 13 nov 2012 | Inschrijven > |
| Training: di 22 jan - di 29 jan 2013 | Inschrijven > |
| Training: di 16 apr - di 23 apr 2013 | Inschrijven > |
| Training: di 4 jun - di 11 jun 2013 | Inschrijven > |
Maximale groepsgrootte: 12 personen
Deze training biedt ICM ook in company aan.
Een optie nemen is vrijblijvend en kan kosteloos worden geannuleerd.
Stuur als e-mailTijdens de trainingen (09:30 tot 17:00) verzorgen wij een dagarrangement dat bestaat uit koffie, thee, fris en een uitgebreid lunchbuffet.
€ 995
Dit bedrag is excl. € 37,50 per dag voor het dagarrangement. De totale investering is excl. btw.Deze training biedt ICM ook in company aan.
Een optie nemen is vrijblijvend en kan kosteloos worden geannuleerd.
Stuur als e-mailTijdens de trainingen (09:30 tot 17:00) verzorgen wij een dagarrangement dat bestaat uit koffie, thee, fris en een uitgebreid lunchbuffet.
Onze adviseurs helpen u graag met persoonlijk advies, bijvoorbeeld over welke opleiding of training het beste bij uw doelstellingen past. Ook voor praktische vragen kunt u terecht bij onze afdeling advies.
Onze afdeling advies is te bereiken van 09:00 - 17:30 uur op telefoonnummer:
030 - 29 19 888
Wilt u liever door ons gebeld worden op een geschikter moment, laat dan hier uw gegevens achter.
Tijdens de trainingen (09:30 tot 17:00) verzorgen wij een dagarrangement dat bestaat uit koffie, thee, fris en een uitgebreid lunchbuffet.